O nás

O naší vášni pro to nejlepší sušené maso.

lubamaso.cz O nás

M.A.S.O.

Meat and snack others – jednoduše napsáno, kvalitně zpracováno.

Potřebuješ doplnit bílkoviny, ale sypkých proteinů už máš dost? Nebo chceš jen zdravou svačinku, která se vejde do každé kapsy? Vyzkoušej naše balíčky sušeného masa! Najdeš v něm 66% bílkovin a minimum tuku. Hovězí maso je původem z Namibie, vepřové maso je z českých chovů – ale vždy jen té nejvyšší kvality. A navíc co kus to originál – vše je 100% ruční výroba. Tak neváhej a objednej – moje maso mluví za mě.

Výrobou sušeného masa se zabývám od roku 2017. Během té doby jsem postupným testováním v rodinném kruhu vyzkoušel různé druhy masa, koření a způsobů. A tak jsem se jednoho dne rozhodl uplatnit získané znalosti a vše začít dělat profesionálně – přeci, proč se o tak chutnou a zdravou mlsku nepodělit s ostatními.

Tajemství.

A jaké je moje tajemství? Jednoduchost. Mnou vyrobené maso si na nic nehraje – jednoduše jde o pořádný (a hlavně kvalitní) flák masa, špetku koření a trošku trpělivosti. Pro konzervanty, barviva, stabilizátory a kde jakou další chemii už zde prostě není místo! Zakládám si na kvalitním zpracování, proto pro sušení používám jen maso nejvyšší kvality a vše zpracovávám ručně – díky tomu maso před samotným sušením projde ještě mou pečlivou kontrolou. K Vám domů už tak proto přijde jen to nejkvalitnější sušené maso, kterému jednoduše neodoláte.